Aanmelden Webinar vernieuwingen Samen Fris

Het lespakket Samen Fris van Helder op School is herzien. Tijdens dit webinar voor trainers presenteren we de wijzigingen en gaan we in op de verdere implementatie van het nieuwe Samen Fris (en hoe we afscheid nemen van het oude).

  • Datum: donderdag 23 april 2026 van 10.30 – 12.00
  • Locatie: online via Teams
  • Sprekers: Susanne Weingart en Karlijn Thoonen van het preventieprogramma Helder op School
  • Kosten: gratis

Iets voor u?

Het webinar is bedoeld voor onze huidige trainers Samen Fris.

Programma

Inhoudelijk zijn er kleine veranderingen aangebracht aan de inhoud van de lessen, de docentenhandleidingen en overige materialen. De leerdoelen van het lespakket, het lesverloop en het doel om ouders bij de lessen te betrekken, blijven echter ongewijzigd. Wel zijn de materialen in een andere vormgeving gezet.

De grootste veranderingen zitten in de vorm van Samen Fris: de docentenomgeving staat op een andere website en de manier waarop de ondersteunende informatie aan de ouders wordt aangeboden, is gewijzigd. Ook de bestelwijze is daarmee veranderd.

Tijdens het webinar is er volop ruimte voor het stellen van vragen. Het zal worden opgenomen voor de trainers die niet aanwezig kunnen zijn.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.